Konferencialiga: újabb magyar játékvezető mutatkozik be

Csonka Bence először vezet az alapszakaszban (Fotó: Czinege Melinda)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntése értelmében Csonka Bence vezeti a csütörtöki Lincoln Red Imps–Sigma Olomouc Konferencialiga-mérkőzést az alapszakaszban.
November 6-án a Shkëndija–Jagiellonia mérkőzésen Káprály Mihály mutatkozott be a Konferencialiga alapszakaszában, és egy hónappal később Csonka Bence is levezetheti az első mérkőzését.
A 33 éves gyulai játékvezető az UEFA döntése értelmében a gibraltári Lincoln Red Imps és a cseh Sigma Olomouc meccsén fújja a sípot.
Káprályhoz hasonlóan Csonka is 2024 elején lett FIFA-kerettag, és a felnőtt kupasorozatokban eddig csak selejtezőket vezetett.
Munkáját Buzás Balázs és Szert Balázs segíti az oldalvonal mellett. A negyedik játékvezető Bogár Gergő, a videobíró Karakó Ferenc és Bognár Tamás lesz.
KONFERENCIALIGA
ALAPSZAKASZ, 5. FORDULÓ
Csütörtök, 21.00: Lincoln Red Imps (gibraltári)–Sigma Olomouc (cseh)
Legfrissebb hírek

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben
Foci vb 2026
2026.06.25. 07:33

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott
Foci vb 2026
2026.06.23. 17:10

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon
Foci vb 2026
2026.06.22. 15:03

Folytathatja a vb-t a német játékvezető
Foci vb 2026
2026.06.21. 13:55

Kovács István először vezet vb-mérkőzést
Foci vb 2026
2026.06.17. 15:08
Ezek is érdekelhetik

