UEFA: zárt kapus büntetést kapott Sáfár klubja szurkolói rendbontás miatt

MTI MTIMTI MTI
2010.02.18. 20:09
Címkék
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) csütörtöki döntése értelmében két nemzetközi mérkőzést zárt kapuk mögött kell megvívnia, valamint 20 ezer eurós pénzbüntetést kell fizetnie a Sáfár Szabolcsot is foglalkoztató osztrák Austria Wien csapatának.

Az UEFA a spanyol Athletic Bilbao elleni, december 3-i Európa-liga-összecsapáson történt szurkolói rendbontások miatt sújtotta ezekkel a szankciókkal a bécsi együttest. A klub csütörtöki bejelentése szerint az egyik találkozóra vonatkozó zárt kapus büntetést két évre felfüggesztették.

„Ez egyelőre csak részítélet, és ahogyan arra számítottunk, meglehetősen szigorú döntés – mondta Markus Krätschmer, az Austria elnöke. – Először megvárjuk a legkésőbb keddig elkészülő írásos határozatot, aztán eldöntjük, hogy fellebbezünk-e.”

Legfrissebb hírek

Ötgólos meccsen verte Norvégia Szenegált – videók

Foci vb 2026
12 perce

3–2-re legyőzte Szenegált és továbbjutott Norvégia

Foci vb 2026
34 perce

Haaland is duplázott, Norvégia ötgólos thrilleren verte meg Szenegált a vb-n

Foci vb 2026
35 perce

Didier Deschamps: Nem volt egyszerű uralni második félidőt

Foci vb 2026
39 perce

Mbappé századik válogatott meccsén duplával érte be Klosét és üldözi Messit – statisztikák

Foci vb 2026
53 perce

Folytatódik a Norvégia–Szenegál találkozó

Foci vb 2026
1 órája

Félidőben Norvégia egy góllal vezet Szenegál ellen

Foci vb 2026
1 órája

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik