Európa-liga: Győrben fogadja a Videoton a Maribort

2010.06.29. 14:12
Győrben, az ETO Parkban fogadja a Videoton az Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén az NK Maribort – írja a fehérvári klub hivatalos honlapja.
Kockázatot vállalt a Videoton, amikor nyáron a játéktér felújításába, a gyepszőnyeg teljes cseréjébe fogott, hiszen a csapat számára azzal, hogy kiharcolta a nemzetközi kupaindulás lehetőségét, a szokottnál korábban kezdődik az új szezon. A sokéves átlagnál jelentősebb csapadékkal azonban nem kalkulált a klub, és bár még mindig van arra remény, hogy július 15-én mérkőzést játszhatnának a centerpályán, az UEFA számára ma véglegesen meg kellett jelölni a helyszínt. És mivel a kivitelező nem tudott garanciát adni arra, hogy időben, rendben elkészül a gyepszőnyeg, a fehérvári egyesület nem vállalt rizikót. A klub úgy döntött, a biztosat választva Győrben rendezi meg a mérkőzést, nem kockáztatva azt, hogy esetleg két szék között a pad alá esik.A döntés egyetlen mérkőzésre szól, s a Videoton reméli, hogy a további Európa-liga-meccseket és bajnokikat a Sóstói Stadionban rendezheti meg, valamint ígéri, hogy segíti a szurkolókat abban, minél többen a helyszínen tekinthessék meg a győri összecsapást.
Legfrissebb hírek

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
5 órája

Európa-liga: a Ferencvárosra a holland Twente várhat a 2. fordulóban

Európa-liga
2026.06.17. 13:12

Megvannak az ETO, a Fradi, a Debrecen és a Paks lehetséges 2. fordulós ellenfelei

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:03

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost

Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa

Európa-liga
2026.06.16. 18:22

Szűcs Kornél csapatával csap össze a Ferencváros az El-selejtezőben

Európa-liga
2026.06.16. 17:11

BL, El: megvannak az ETO FC és az FTC lehetséges ellenfelei

Bajnokok Ligája
2026.06.16. 08:43

Észak-Macedóniát is legyőzte a női röplabda-válogatott az Európa-ligában

Röplabda
2026.06.06. 20:09
Ezek is érdekelhetik