El: rasszista szurkolói miatt bűnhődik a Lokomotiv Moszkva
Szurkolóinak rasszista viselkedése miatt szektorbezárással büntette a Lokomotiv Moszkvát az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága pénteki ülésén.
A döntés értelmében jövő héten a Besiktas elleni találkozón a déli lelátót nem nyithatja meg az orosz klub, mivel drukkerei Albánia ellenes rigmusokat skandáltak a Skënderbeu elleni Európa-liga-csoportmérkőzésen.
Az egyesület mellékbüntetésként 20 ezer eurós pénzbírságot is kapott.
Az egyesület mellékbüntetésként 20 ezer eurós pénzbírságot is kapott.
Legfrissebb hírek

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik






