Európa-liga: szurkolói miatt büntették meg a West Hamet

Szurkolói miatt fizethet büntetést a West Ham (Fotó: AFP)
A West Ham United labdarúgócsapatát szurkolóinak rendbontása miatt megbüntette az európai szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága.
A hétfői tájékoztatás szerint az angolok legutóbbi nemzetközi kupameccsével kapcsolatos tömeges rendzavarásért, valamint különböző tárgyak dobálásért kell bűnhődnie az Európa-liga csoportkörében szereplő WHU-nak. A klub 34 500 eurós bírságot köteles fizetni, illetve soron következő idegenbeli találkozójára – jövő csütörtökön a Rapid Wien otthonába – nem kísérhetik el a drukkerei.
A H-csoportban éllovas angol együttes legutóbb november 4-én, a belga Genknél vendégeskedett, és játszott 2–2-es döntetlent.
Legfrissebb hírek

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik





