Videó: Möller fölé, Storck a léc alá; 7-ből 7 nyomta a „büntifekvőt”

2016.05.12. 15:05
null
Bernd Storck a csütörtök délelőtti edzésen (Fotó: Földi D. Attila)
Szakadó esőben kezdődött a magyar válogatott ausztriai edzőtáborának csütörtök délelőtti edzése. Akárcsak szerdán, az edzői stáb már a pályán várta a csapatbusszal a pályához érkező játékosokat.

Ezúttal is 15 játékos jelentkezett az edzésen. Elek Ákos és a kerethez szerda este csatlakozó Németh Krisztián a konditeremben végzett rehabilitációs feladatokat.


A Nemzeti Sport Online ezúttal az edzés első fél órájába, a bemelegítés perceibe és az első labdás gyakorlatokba pillanthatott bele.

A futballisták kocogással kezdtek, eközben Szélesi Zoltán, Andreas Möller és Bernd Storck az egyik kaput vették célba.

embed_kod=
|
nso_uj_cikk_embed
Embed kód:
mceBlockPasteEnd


A bemelegítést követően két csoportban dekázgattak Juhász Rolandék. Az egyik feladat az volt, hogy kört alkotva, két labdát kellett egyszerre a levegőben tartani. Akinél leesett, az a végén fekvőtámasszal „bűnhődött”.

embed_kod=
|
nso_uj_cikk_embed
Embed kód:
mceBlockPasteEnd
Legfrissebb hírek

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
2 órája

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
23 órája

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 19:38

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:12

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
Tegnap, 12:06

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 21:50

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik