Királyi vizit az olaszok legyőzése után
VI. Fülöp spanyol király a helyszínen tekintette meg a csütörtök esti spanyol–olasz csoportmeccset, majd a lefújás után az öltözőben gratulált Luis de la Fuente tanítványainak.
Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt
Foci vb 2026
2026.06.21. 22:50
Ezek is érdekelhetik






