Lars Lagerbäck, a nigériai válogatott szövetségi kapitánya csalódottan vette tudomásul, hogy együttese már a csoportkörben búcsúzott a további küzdelmektől.
„Nagyon csalódott vagyok, ugyanis meggyőződésem, hogy többet érdemeltünk volna ezen a világbajnokságon" – nyilatkozta a svéd szakember csapata búcsúja után az As-nek.
„Végig harcoltunk, hogy továbbjussunk, de sajnálatos módon ez nem volt elég" – mondta Lagerbäck, aki úgy vélte, csapata kiesését főképpen taktikai hiányosságok és a balszerencse okozta.
Nigéria csupán egy pontot szerezve az utolsó helyen végzett a B jelű kvartettben.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





