Vb 2014: Besic az első edzést kihagyta, este nem volt gond
Muhamed Besic kihagyta a világbajnokságra készülő bosnyák labdarúgó-válogatott szerdai első edzését, ám az esti tréningen már részt tudott venni.
A bosnyák válogatott Twitter-oldala közölte a jó hírt szurkolóival, mely szerint a Ferencvárosban szereplő Muhamed Besic szerda este teljes értékű edzésmunkát végzett – annak ellenére, hogy a korábbi tréninget kihagyta.
Legfrissebb hírek

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:03

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók
Foci vb 2026
2026.06.24. 22:00

Kettővel vezettek a bosnyákok, majd Katar szépített
Foci vb 2026
2026.06.24. 21:36

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója
Foci vb 2026
2026.06.24. 21:00

Így vonultak a bosnyák szurkolók Seattle-ben – videó
Foci vb 2026
2026.06.24. 19:56
Ezek is érdekelhetik