Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) rájátszásában a Vienna Capitals otthonában bravúros győzelmet arató Sapa Fehérvár AV 19 játékosai és vezetői finoman fogalmazva sem voltak kibékülve a bécsi mérkőzés játékvezetőivel. Nos, a vasárnapi mérkőzés főbírója, Wolfgang Fussi a két csapat párharcának második, Székesfehérvári ütközetén is szerepet kap.
Csak remélhetjük, hogy az osztrák játékvezető kedden valamivel elfogadhatóbb teljesítményt nyújt majd.
Legfrissebb hírek

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok
Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek
Jégkorong
2026.05.11. 11:39
Ezek is érdekelhetik





