Jégkorong: tizenegyedik bajnoki címét nyerte meg az Alba Volán

2010.03.25. 20:41
A Sapa Fehérvár AV 19 nyerte meg a 2009–2010-es magyar élvonalbeli jégkorongbajnokságot, miután negyedszer is legyőzte riválisát, a Dab.Doclert az egyik csapat negyedik győzelméig tartó fináléban. A fehérvári klub tizenegyedik bajnoki címét szerezte meg, a nyolcadikat megszakítás nélkül.

Bővebben itt olvashat a találkozóról! Bővebben itt olvashat a találkozóról!

 JÉGKORONG OB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
Sapa Fehérvár AV 19–Dab.Docler 4–3  – szétlövéssel (1–1, 1–0, 1–2, 0–0, 1–0)
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4–0 a Fehérvár javára

 

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2026.06.12. 08:22

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok

Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek

Jégkorong
2026.05.11. 11:39

Osztrák hokiliga: nem sikerült egyenlíteni, Székesfehérváron is a Graz nyert

Jégkorong
2026.03.31. 22:22

Stipsicz Bence: Olyan, mintha a kaszinóban ingyenzsetont kaptunk volna

Jégkorong
2026.03.26. 11:30

Fantasztikus siker: a Fehérvár hat meccsen kiejtette az alapszakasz-második Klagenfurtot az ICEHL rájátszásában

Jégkorong
2026.03.25. 21:27

Osztrák hokiliga: tartotta a lépést a Klagenfurttal, de kikapott a Fehérvár

Jégkorong
2026.03.15. 20:53
Ezek is érdekelhetik