A Sapa Fehérvár AV 19 nyerte meg a 2009–2010-es magyar élvonalbeli jégkorongbajnokságot, miután negyedszer is legyőzte riválisát, a Dab.Doclert az egyik csapat negyedik győzelméig tartó fináléban. A fehérvári klub tizenegyedik bajnoki címét szerezte meg, a nyolcadikat megszakítás nélkül.
Bővebben itt olvashat a találkozóról! Bővebben itt olvashat a találkozóról!
| DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS |
| Sapa Fehérvár AV 19–Dab.Docler 4–3 – szétlövéssel (1–1, 1–0, 1–2, 0–0, 1–0) |
| Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4–0 a Fehérvár javára |
Legfrissebb hírek

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok
Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek
Jégkorong
2026.05.11. 11:39
Ezek is érdekelhetik





