Jégkorong: Senki sem lazsált, igazi csapatmunka volt - Primeau

2011.10.15. 06:40
A Sapa Fehérvár AV 19 tegnap idegenben győzött 4–2-re az EBEL-ben a Villach ellen. A magyar csapat edzője, Kevin Primeau a csapategységet emelte ki a mérkőzés után.

„Mindenki jól játszott. Igazi csapatmunka volt, senki sem lazsált. Természetesen fontos volt, hogy kétszer is közvetlenül a szünet előtt találtunk be, más ilyen hangulatban az öltözőbe vonulni..." – fogalmazott a pénteki győzelem után a Fehérvár edzője, Kevin Primeau.

„Ryan szenzációs és komplett játékos: pontosan úgy teljesít, ahogyan vártuk tőle – fogalmazott a szakember a két gólt szerző Derek Ryannel kapcsolatban. – Mihály Árpi kicsit rozsdásan mozgott, de sérülés után ez normális. Vasárnapra nem tervezek változtatást."

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2026.06.12. 08:22

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok

Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek

Jégkorong
2026.05.11. 11:39

Osztrák hokiliga: nem sikerült egyenlíteni, Székesfehérváron is a Graz nyert

Jégkorong
2026.03.31. 22:22

Stipsicz Bence: Olyan, mintha a kaszinóban ingyenzsetont kaptunk volna

Jégkorong
2026.03.26. 11:30

Fantasztikus siker: a Fehérvár hat meccsen kiejtette az alapszakasz-második Klagenfurtot az ICEHL rájátszásában

Jégkorong
2026.03.25. 21:27

Osztrák hokiliga: tartotta a lépést a Klagenfurttal, de kikapott a Fehérvár

Jégkorong
2026.03.15. 20:53
Ezek is érdekelhetik