Az NSO Tv 2012-es évre visszatekintő „Nekik szurkoltunk" sorozatából természetesen a Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapata sem hiányozhat. Az osztrák bajnokság (EBEL) 2011–2012-es szezonjában a rájátszásig jutott a gárda, a negyeddöntőben azonban búcsúzott. Ősszel leváltották Kevin Primeau vezetőedzőt, majd kinevezték Jan Nelibát, akivel eddig meggyőző teljesítményt produkált a fehérvári csapat.
Legfrissebb hírek

A magyar és a fehérvári hoki legendájára emlékeznek
Jégkorong
2026.06.17. 15:38

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok
Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek
Jégkorong
2026.05.11. 11:39
Ezek is érdekelhetik




