A KMH közösségi oldalának közleménye szerint a klub és az Erste Liga ezüstérmese szándéknyilatkozatot írt alá és nyújtott be a magyar szövetségnek, amelyben rögzítették, hogy a 2018–2019-es szezonban „KMH-DVTK Jegesmedvék” néven közös csapatot indítanak a sorozatban.
„Célunk, hogy a szlovák Extraligába készülő DVTK farmcsapataként minél több, az utánpótlásból kikerülő fiatal játékosnak nyújtsunk lehetőséget. A hazai mérkőzéseinket a budapesti Tüskecsarnokban fogjuk játszani” – szól a kommüniké.
„Célunk, hogy a szlovák Extraligába készülő DVTK farmcsapataként minél több, az utánpótlásból kikerülő fiatal játékosnak nyújtsunk lehetőséget. A hazai mérkőzéseinket a budapesti Tüskecsarnokban fogjuk játszani” – szól a kommüniké.

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban



