Élő szerződése ellenére távozott a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapatától Jason Morgan – számolt be róla a klub a hivatalos honlapján.
A kanadai szakember tavaly novemberben kötött 2019 márciusáig szóló megállapodást a gárdával, ám mint az olvasható, „május végén, családi okokra hivatkozva, egyoldalúan felmondta szerződését, majd ezt követően egyik pillanatról a másikra elhagyta a várost.”
Mindeközben az Aalborg Pirates már kész tényként számolt be róla, hogy Morgan a dán csapat új vezetőedzője – erről a dunaújvárosiak menedzsmentje egyébként az internetről szerzett tudomást.
Azari Zsolt vezető egyelőre nem kommentálta a váratlan döntést.
Legfrissebb hírek

Távozik az Újpest jégkorongcsapatának két edzője
Jégkorong
2026.04.08. 11:36

Elődöntőbe jutott a DVTK és a címvédő BJA a hoki ob I-ben
Jégkorong
2026.02.12. 21:25
Ezek is érdekelhetik





