Jégkorong MK: utoljára az Újpest jutott be a legjobb nyolc közé

2024.12.18. 21:13
Fotó: utehoki.hu
Utoljára az Újpest jutott a legjobb nyolc közé a jégkorong Magyar Kupában, miután szerdán kettős győzelemmel búcsúztatta a másodosztályú Győrt a sorozat selejtezőjében.

 

A fővárosiak az első felvonást 10–4-re nyerték meg otthon, ezúttal pedig 4–1-re diadalmaskodtak idegenben. Az UTE a Budapest Jégkorong Akadémia HC-val találkozik a következő körben, amelynek tétje már a négyes döntőbe jutás.

Kedden eldőlt, hogy a Fehérvár Hokiakadémia a magyar bajnoki címvédő Ferencvárossal, a DEAC pedig az Erste Ligában sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikákkal találkozik a 4. fordulóban, amely tulajdonképpen egy csonka negyeddöntő. A tervezett játéknapok: január 7–8. és január 14. A címvédő Hydro Fehérvár AV19, amely az osztrák liga alapszakaszának első helyén áll, csak a négyes döntőben lép jégre.
JÉGKORONG, MAGYAR KUPA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
UNI Győr ETO HC– UTE 1–4 (1:1, 0:2, 0:1)
Továbbjutott: az UTE, kettős győzelemmel

 

Legfrissebb hírek

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 12:40

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

A Slavia Prahától érkezett támadó az Újpesthez – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 15:34
Ezek is érdekelhetik