Erdély Csanád örül a Ferencváros érkezésének

KAISER TAMÁSKAISER TAMÁS
2025.08.19. 17:15
null
Erdély Csanád örül, hogy magyar rangadó is lesz az ICE-ligában (fotó: Dömötör Csaba)
A szeptember közepén induló osztrák jégkorongbajnokság történetében először fordul elő, hogy két magyar csapat is ott lesz a rajtnál. A Hydro Fehérvár AV19 mellett immár a Ferencváros is az ICE-liga tagja. Erdély Csanád örül a zöld-fehérek érkezésének, a fehérvári támadó szerint ez több szempontból is jó a magyar hokinak.

„Én személy szerint nagyon örülök ennek! – válaszolta Erdély Csanád a Fradi érkezésére vonatkozó kérdésre az NSO Tv-nek. – De szerintem mindenki így van ezzel. Elsősorban azért, mert ez óriási lökést tud adni a magyar jégkorongnak, ahogy annak idején a Volán csatlakozásánál is történt, hiszen mostantól még legalább tíz magyar játékos pallérozódik majd ebben a ligában, ami hatalmas fegyvertény. Mi, játékosok pedig újabb magyar derbit tudunk játszani!”

 

 

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
2026.06.26. 11:02

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2026.06.24. 16:41

Jégkorong Kontinentális Kupa: Észtországban kezd a magyar bajnok BJA

Jégkorong
2026.06.22. 15:37

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Hosszabbított válogatott csatárával az FTC jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.20. 15:36

A magyar és a fehérvári hoki legendájára emlékeznek

Jégkorong
2026.06.17. 15:38

Erste Liga: Mesikämmen Gyergyóból a rivális Brassóhoz igazolt

Jégkorong
2026.06.17. 15:37

Magyar válogatott csatárral erősít az FTC férfi jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.16. 18:35
Ezek is érdekelhetik