
Vlagyiszlav Kulesov (Forrás: Magyar Jégkorong Szövetség/YouTube)
A fegyelmi bizottság két mérkőzésre szóló eltiltással büntette Vlagyiszlav Kulesovot, a jégkorong Erste Ligában szereplő Debreceni EAC orosz játékosát.
A játékos a vendég Dunaújvárosi Acélbikák elleni vasárnapi bajnoki (4–5) második harmadában kapott 5+20 perces végleges fegyelmivel járó kiállítást, mert egy bedobás után a botjával a lába között megütötte ellenfelét, Tyigran Jarulint.
A fegyelmi bizottság a szándékos bottal ütést szankcionálta, és indoklásában kiemelte, a felelőtlen viselkedés súlyos sérülést okozhatott volna, de az ütés ereje miatt csak a minimális, kétmérkőzéses eltiltást jelentő büntetést szabta ki.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik






