A Ferencváros női kézilabdacsapata 32–23-ra kiütötte az orosz Asztrahanocskát a Bajnokok Ligája B-csoportjának 2. fordulójában. A zöld-fehéreknél remekül játszott Kovacsics Anikó és Danick Snelder, sőt, a meccs egyik legszebb gólja is az ő összjátékuk után született. Nézze meg az irányító parádés passzát és a holland beállós pontos befejezést.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






