
Hanga Ádámot beválasztották az Euroliga játékos-szakszervezetének (ELPA) vezetőségébe (Fotó: AFP)
Hanga Ádámot beválasztották a kosárlabda Euroliga játékos-szakszervezetének (ELPA) vezetőségébe.
A grémiumot az NBA-ben is megfordult, olasz Luigi Datome vezeti, a hat alelnök mellett még klubonként két-két tag dolgozik, köztük a spanyol bajnoki ezüstérmes Barcelona magyar játékosa.
„Óriási megtiszteltetés ez a számomra, ez a pozíció nagy felelősséggel jár– nyilatkozta az MTI-nek a 31 éves játékos. – Minden erőmmel azon leszek, hogy a csapatomat, illetve az Euroligában szereplő játékostársaimat segítsem a jövőben.”
A katalán együttes jövő csütörtökön kezdi meg szereplését az Euroligában, amikor a CSZKA Moszkvát fogadja.
Legfrissebb hírek

Az Olympiakosz nyerte meg a férfi kosárlabda Euroligát
Kosárlabda
2026.05.24. 22:44

Hanga Ádám még nem döntött a folytatásról
Kosárlabda
2026.05.19. 19:35
Ezek is érdekelhetik





