Kosárlabda: máris légióst cserélt a nyeretlen Paks
A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Atomerőmű SE hivatalos közösségi oldalán közölte, az első két, egyaránt elvesztett mérkőzés után megválik a nyáron igazolt légiósától, Shereef Mitchelltől, és a csapatnál három évvel ezelőtt szerepelt Deon Edwint szerződteti helyette.
A gyenge bajnoki rajtot (két vereség) követően légióst cserélt a férfibajnokság legutóbbi bronzérmese, az Atomerőmű SE, amelynél bejelentették, hogy az amerikai Shereef Mitchell szerződését felbontották. Helyére a korábban Pakson szereplő, a 2022–2023-as idényben átlagban 17.5 pontot jegyző Virgin-szigeteki Deon Edwin érkezik. A 32 éves hátvéd az előző évadban az északmacedón MZT Szkopjében kosarazott.
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik


