Bojan Lazics már megfelelt

B. G.B. G.
2003.01.30. 21:44
Címkék
Matáv Sopron–Bük 4-1 (2-0)
Sopron, 100 nézô. V: Bausz
SOPRON: Farkas B. (Horváth T.) – Lambulics, Szabados, Tóth A.(Horváth R.) – Csiszár, Pintér (Horváth A.), Somogyi J., Lazics, Majoros (Tóth I.) – Tóth M. (Bausz), Sira (Javrujan) BÜK: Varga Z. (Sipos) – Gombos, Jagodics, Nagy G., Kecskés (László T.) – Bonchis, Zsebe, Kôrösi, Lukács (Mihalecz P.) – Sátori (Feigl), Somogyi G. G: Javrujan (2), Tóth A., Sira, ill. Bonchis
Matáv Sopron–Bük 4-1 (2-0)
Sopron, 100 nézô. V: Bausz
SOPRON: Farkas B. (Horváth T.) – Lambulics, Szabados, Tóth A.(Horváth R.) – Csiszár, Pintér (Horváth A.), Somogyi J., Lazics, Majoros (Tóth I.) – Tóth M. (Bausz), Sira (Javrujan) BÜK: Varga Z. (Sipos) – Gombos, Jagodics, Nagy G., Kecskés (László T.) – Bonchis, Zsebe, Kôrösi, Lukács (Mihalecz P.) – Sátori (Feigl), Somogyi G. G: Javrujan (2), Tóth A., Sira, ill. Bonchis
Csütörtökön lejátszotta idei második felkészülési mérkőzését a Matáv Sopron. Komjáti András együttese a Büköt fogadta, és magabiztos játékkal 4–1-re legyőzte az NB I B-s alakulatot. A találkozón bemutatkozhatott az MTK-tól próbajátékra érkezett Bojan Lazics és Mladen Lambulics, akik már napok óta Sopronban edzenek. Nos, valószínű, hogy Komjáti András csupán Lazics megszerzését javasolja a vezetőknek.
"Lazicsot védekező középpályásként tudnám használni, vagyis azon a poszton, ahol már az MTK-ban is játszott – mondta a Sopron edzője. – Lambulics viszont nem győzött meg, de őt még figyelem, bár valószínű, hogy mégsem tartunk rá igényt.”
Ha minden jól megy, Bojan Lazics tehát fél évre kölcsönbe Sopronba költözhet, noha a Matáv és az MTK vezetői még nem egyeztettek az üzletről. Információnk szerint a légiós a bajnokság végéig térítésmentesen kerülne a bordó-szürkékhez.
Sopronban tesztelésre várnak egy szerb védőt, és úgy tudjuk, a Matávnál szemet vetettek a Dunaferrtől távozó Balaskó Ivánra is, aki ingyen mehetne Sopronba.
És a végére még egy fontos hír: a kft. felügyelőbizottsága hivatalos közleményben jelentette be, hogy a Komjáti András által hétfőn a juniorok közé száműzött Komódi László és Perger György szerződését egyoldalúan felbontják, így a két játékos a továbbiakban már nem tagja a Matáv profikeretének. Komódi a múlt nyáron Székesfehérvárról került a soproniakhoz, ám sérülés és formaingadozás miatt nem tudott stabil emberré válni, miként Perger sem. A két játékos egyelőre nem kívánt nyilatkozni a ügyről, ugyanakkor elárulták, csütörtökön mindketten a ligához fordultak az egyoldalú szerződésbontás miatt, mondván, a Matáv nem akarja kifizetni a szerződésük szerint nekik járó pénzt.
Legfrissebb hírek

Kitört a balhé a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – Videó

Foci vb 2026
3 perce

Mexikói szurkoló a világ legmenőbb farkaskutyája – Fotó

Foci vb 2026
13 perce

Az első tornáját nyerte meg Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
37 perce

Bemutatkozik Anglia piros felsője – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
46 perce

Nemcsak kezelt, kacsintott is: így üdvözölte a spanyol királyt Pau Cubarsí – fotó

Foci vb 2026
46 perce

Ódákat zeng Mbappé teljesítményéről az RMC Sport szakkommentátora

Foci vb 2026
55 perce

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
1 órája

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik