Még egyedül is gyakorolt

B. G.B. G.
2003.08.06. 20:42
Címkék
Napok óta a Megyeri úton készül a Zalaegerszeggel tavaly bajnokságot nyerő Róth Ferenc.
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
Az elmúlt szezont Székesfehérvárott töltő ballábas középpályás utólagos megszerzése azért volt lehetséges a nyáron alaposan megerősödött Újpest számára, mert a játékos feljelentette a Videotont a Magyar Labdarúgóligánál, lévén a klub jelentős összeggel tartozik neki. Nos, az eredeti tervek szerint Róthot – miután a ligában kimondták az igazát – hétfőn kellett volna kifizetnie a Videotonnak, ám ez szerdáig sem történt meg, így a labdarúgó továbbra is a pénzére vár…
Igaz, Róth Ferenc mindeközben új csapatot talált magának, és bár szerződését egyelőre nem írta alá (ahogy mondani szokták: itt-ott még finomítanak a szövegezésen…), a héten erre is sor kerülhet.
"Magam is meglepődtem, milyen jó erőállapotban érkeztem Újpestre – mondta Róth. – Igaz, az elmúlt hetekben nem csupán Fehérváron a juniorok között, hanem külön is edzettem, hiszen tudtam, ha elszerződöm valahová, nagy lehet a lemaradásom. Mezey Gyuri bácsival már beszélgettem a helyzetemről, elmondta, ha jól teljesítek, mindenképpen számít rám. A beilleszkedéssel nem lesz problémám, hiszen a legtöbb játékost jól ismerem. Az már biztos, hogy jó csapatba és jó közösségbe kerültem. Remélem, hasznára leszek a liláknak, főként, hogy már egy évvel ezelőtt is szóba került, hogy a Megyeri útra szerződöm. Kis késéssel ugyan, de itt vagyok végre…”
Róth Ferenc a szerdai, felcsúti edzőmérkőzésen mutatkozott be az Újpestben.
Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
3 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
19 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
23 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
28 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 0–0

Foci vb 2026
41 perce

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
41 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
41 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
47 perce
Ezek is érdekelhetik