Dorge Kouemaha és Kerekes Zsombor Debrecenben folytatja pályafutását

2007.06.20. 23:57
Címkék
A DVSC vezetői megállapodtak Dorge Kouemahával, az egykori kameruni gólkirállyal, aki négy éves kontraktust írt alá a klubhoz. Ugyanakkor visszatér az egyesülethez Kerekes Zsombor, akit hónap végéig érvényes kontraktus köt a holland Willem II csapatához. Ennek lejárta után csatlakozik a kerethez, melynek ugyancsak tagja lett a Diósgyőrből érkező Faggyas Milán.
Dorge Kouemaha itt még Tatabánya-mezben harcol a labdáért. Ezentúl a Debrecen színeiben fog
Dorge Kouemaha itt még Tatabánya-mezben harcol a labdáért. Ezentúl a Debrecen színeiben fog
Dorge Kouemaha itt még Tatabánya-mezben harcol a labdáért. Ezentúl a Debrecen színeiben fog
Dorge Kouemaha itt még Tatabánya-mezben harcol a labdáért. Ezentúl a Debrecen színeiben fog

Kerekes Zsombor jelenleg egy Mirosláv Beránek által készített egyéni edzésterv alapján készül szülővárosában, Adán. A rutinos támadó egyelőre egyéves szerződést írt alá a hajdúságiakhoz.

A játékos még 2005 augusztusában, azaz idény közben szerződött a holland élvonalban szereplő együtteshez, most azonban visszatért az Oláh Gábor utcai stadionba.

Ugyanakkor végleg eldőlt az is, hogy az egykori kameruni gólkirály, a Tatabánya csapatában futballozó Dorge Kouemaha szintén Debrecenben folytatja pályafutását.

A klub vezetői és a játékos megegyeztek egymással, a felek pedig már alá is írták a négy évre szóló szerződést. A vételárról a DVSC és a Tatabánya már szombaton megállapodott.

Ezzel nem zárult le azonban az erősítési hullám, hiszen csatlakozik a kerethez 18 esztendős Faggyas Milán is.

A fiatal labdarúgó még hétfőn érkezett Diósgyőrből próbajátékra, melyet követően a két klub meg is egyezett egymással a többszörös utánpótlás válogatott csatár átigazolásáról.

A szintén a DVTK-tól érkezett 20 esztendős kapus, Verpecz István esetében még nem született döntés, de a játékos továbbra is Lokival készül Balmazújvárosban.
Legfrissebb hírek

Vonulnak az osztrák drukkerek is

Foci vb 2026
14 perce

Elözönlötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
29 perce

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről

Egyéb egyéni
42 perce

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
43 perce

Beszálltak a nyilvános jógába a norvég drukkerek New Yorkban

Foci vb 2026
49 perce

Lionel Scaloni csak egy helyen változtatott az argentin kezdőn, az osztrákoknál több csere is volt

Foci vb 2026
51 perce

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Labdarúgó NB II
1 órája

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik