Diósgyőr: Lipusz visszatért, Faggyast elvitte a bajnok Debrecen

2007.06.21. 13:55
Címkék
Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban kilencedik helyen végző Diósgyőr csapatában folytatja pályafutását a miskolci klub egykori játékosa, Lipusz Norbert. A bajnok Debrecennél próbajátékon lévő korosztályos válogatott Faggyas Milán viszont távozik, miután két nap alatt meggyőzte a hajdúságiakat.
Lipusz Norbert féléves dunaújvárosi kölcsönjátékot követően tért vissza Diósgyőrbe, a középpályás már együtt készül a csapattal. A Dunaújvárosi Kohász a hatodik helyen zárt a Nyugati-csoportban.Az 18 éves utánpótlás-válogatott csatár, Faggyas Milán, illetve diósgyőri klubtársa, a kapus Verpecz István hétfőn csatlakozott a héten Balmazújvárosban készülő debreceniekhez.Faggyas teljesítményével két nap alatt meggyőzte a hajdúságiakat, így őt szerződtette a Debrecen, amely már meg is állapodott a Diósgyőrrel az átigazolásról. Erről a két érintett klub hivatalos honlapja is beszámolt.A 20 éves Verpecz ügyében még nem született végső döntés, őt a továbbiakban is tesztelik a debreceniek.
Legfrissebb hírek

Vonulnak az osztrák drukkerek is

Foci vb 2026
14 perce

Elözönlötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
29 perce

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről

Egyéb egyéni
42 perce

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
43 perce

Beszálltak a nyilvános jógába a norvég drukkerek New Yorkban

Foci vb 2026
49 perce

Lionel Scaloni csak egy helyen változtatott az argentin kezdőn, az osztrákoknál több csere is volt

Foci vb 2026
51 perce

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Labdarúgó NB II
1 órája

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik