Labdarúgó NB I: felfüggesztett zárt kapus büntetés a Nyíregyházának

2007.11.06. 22:58
Címkék
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden úgy döntött, hogy a Nyíregyházának egy hazai bajnoki mérkőzését zárt kapuk mögött kell megrendeznie és 150 ezer forintos büntetést is kapott a klub, ám ezek végrehajtását november 30-ig felfüggesztették.
A szövetség hivatalos honlapja szerint az MTK Budapest elleni találkozón elkövetett diszkriminatív nyíregyházi szurkolói megnyilvánulások indokolták a szankciókat.A Soproni Liga hétvégi fordulójában kiállított játékosok - Csobánki Ádám (Fehérvár FC), Danilo Belic (FC Sopron) és Nikolov Balázs (Győri ETO) - egy-egy bajnoki meccsen nem léphetnek pályára.A Fehérvár FC - DVSC-TEVA találkozón a kispadtól elküldött székesfehérvári technikai vezető, Varga Endre két találkozót kénytelen a lelátóról nyomon követni.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi csapatot

Kézilabda
7 perce

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
14 perce

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó

Foci vb 2026
19 perce

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
41 perce

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
43 perce

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast

Foci vb 2026
48 perce

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
1 órája

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik