Honvéd: terheléses vizsgálaton a játékosok a Sportkórházban

2009.06.19. 16:28
A Budapest Honvéd csapata a hét elején kezdte meg felkészülését az őszi szezonra. Jövő hét keddtől napi 8 fős turnusokban orvosi vizsgálaton vesznek rész az együttes labdarúgói – adta hírül a klub hivatalos honlapja.
A piros-feketékkel kapcsolatos hír még, hogy a tavasszal a második csapatban játszó és most az első kerettel készülő Tóth Tamás az egyik edzésen keresztszalag-szakadást szenvedett, ezért ő nem tarthat társaival.
Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Szó sincs a Honvédról, a Csákvár továbbra is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 18:35
Ezek is érdekelhetik