A 100% Fradi információi szerint megműtötték Fitos Lászlót, a Ferencváros középpályását.
A játékos keresztszalag-szakadást szenvedett, ezért volt szükség a beavatkozásra. A műtétet dr. Abkarovics Géza végezte el Székesfehérváron, az operáció jól sikerült.
Fitost szombaton engedik ki a kórházból, azt követően egyeztetnek a rehabilitáció részleteiről. Várhatóan tavasszal már nem léphet pályára a szélső.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






