Kecskemét: Szűcs és Kokot már nem a csapattal kezdi a következő szezont

2010.05.25. 19:25
Két játékos már biztosan távozik a KTE-Ereco labdarúgócsapatától a szezon végén. Szűcs István és Ales Kokot szerződésük lejártával hagyják el a 10. helyen végzett klubot. Erről a klub hivatalos honlapja, a kecskemetite.hu adott tájékoztatást.

A DVSC-től kölcsön kapott, két hónapja sérült Szűcs István szerződése lejártával visszatér nevelőegyesületéhez.

Ales Kokot szerződése szintén lejár a szezon végén, neki nem kínálta fel a klub a hosszabbítás lehetőségét.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
9 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34
Ezek is érdekelhetik