A Győri ETO FC vezetősége tagadja, hogy a csapat észt futballistája, Tarmo Kink az angol másodosztályú Middlesbrough-nál járt volna a hétvégén, azt ugyanakkor elismerik, hogy a szigetországiak érdeklődnek a csatár iránt, akiért egymillió eurót szeretnének kapni – adta hírül a kisalfold.hu.
A Kisalföld című lap nyomtatott kiadása szombaton – Klement Tibort, a Győri ETO ügyvezetőjét idézve – számolt be arról, hogy Tarmo Kink Angliába utazott orvosi vizsgálatra. Tarmo Kink Angliába utazott orvosi vizsgálatra.
Ezt a hírt azonban azóta cáfolja a magyar klub: álláspontjuk szerint a kazahsztáni Európa-liga-selejtező előtt nem akarták, hogy egy másik fárasztó utazáson is részt vegyen a futballista, ezért nem ment Angliába.
A Nemzeti Sport Online vasárnap észt forrásból megtudta, hogy Kink iránt az angol élvonaltól 2009-ben búcsúzó Middlesbrough érdeklődik, és ezt a győriek is megerősítették.
A játékos ára egymillió euró – ezt Klement Tibor árulta el korábban a Kisalföldnek.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

A tornateremtől a kispadig – ki a Boro svéd mestere?
Angol labdarúgás
2026.03.06. 15:39
Ezek is érdekelhetik





