Kecskemét: Koszó Balázs az NB II-ben folytatja pályafutását

2010.08.12. 10:37
Elhagyta a KTE-Ereco NB I-es labdarúgócsapatát Koszó Balázs. A 22 éves védő Kecskemétről az NB II-es SZTK-hoz került kölcsönbe.

A sérüléséből felépülő Koszó Balázst egy évre kölcsönvette az NB II Nyugati csoportjában szereplő SZTK-Erima, így a játékos a következő bajnokságban Szigetszentmiklóson szerepel.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
9 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34
Ezek is érdekelhetik