Elhagyta a KTE-Ereco NB I-es labdarúgócsapatát Koszó Balázs. A 22 éves védő Kecskemétről az NB II-es SZTK-hoz került kölcsönbe.
A sérüléséből felépülő Koszó Balázst egy évre kölcsönvette az NB II Nyugati csoportjában szereplő SZTK-Erima, így a játékos a következő bajnokságban Szigetszentmiklóson szerepel.
Legfrissebb hírek

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik






