A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága fegyelmi eljárást indított az Újpest FC és a Ferencváros ellen – olvasható a szövetség hivatalos honlapján.
Az MLSZ fb az ügyben tárgyalást rendelt el, amelyre beidézi a két klub képviselőit és biztonsági igazgatóit. A tárgyalás az MLSZ székházában lesz 2010. szeptember 21-én 13 órakor.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






