Miután a KTE játékosai vasárnap prémiumukból már felajánlottak 500 ezer forintot, a KTE Labdarúgó Kft. tulajdonosai, Rózsa Pál és Versegi János úgy döntöttek, hogy a labdarúgó-kft., valamint cégeik, a VER-BAU Kft. és a BERTRANS Zrt. közösen adományoznak a Veszprém megyei iszapkárosultak megsegítésére – olvasható a KTE honlapján.
A felajánlás összege egymillió forint, amelyet Devecser városának újjáépítésére ajánlottak fel.
A település képviselői szombaton veszik át az összeget.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik





