Néhány nappal azt követően, hogy Kabát Péter begyulladt bölcsességfogát kezelni kellett, a kapusedző Erdélyi Miklóst is kórházba kellett vinni – számol be róla a debreceni labdarúgócsapat hivatalos honlapja, a dvsc.hu.
A Loki kapusedzője fülgyulladás miatt kényszerült szakorvosi ellátásra az edzőtábor közben, miután már olyan fájdalmai voltak, hogy elkerülhetetlenné vált a kezelés. A szakember ugyanakkor a csütörtök délutáni edzésre már visszaért, így foglalkozni tudott a kapusokkal.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






