Debrecen: Coulibaly fejében minden rendben, célja az ezüstérem

2011.04.11. 19:53
Adamo Coulibaly, a labdarúgó NB I hatodik helyén álló Debrecen támadója kijelentette, korábbi gondjai megoldódtak, immár kizárólag a játékra és az ezüstérem megszerzésére összpontosít, ám eredményes vasárnapi játéka ellenére fáj neki az újpesti pontvesztés – olvasható a Loki hivatalos honlapján megosztott nyilatkozatban.

„Ha egy labdarúgó körül rendben mennek a dolgok, akkor fejben is jobban ott tud lenni a pályán. Korábban voltak gondjaim, de most már minden rendben van, és csak a játékra összpontosítok. Örülök, hogy ez a teljesítményemen is meglátszik" – mondta az Újpest ellen vasárnap gólt szerző és büntetőt kiharcoló Coulibaly a Hajdú Online-nak. A 2–2-re végződő találkozóról a légiós elmondta:Hajdú Online-nak. A 2–2-re végződő találkozóról a légiós elmondta:

„Nagyon fáj az újpesti pontvesztés, hiszen jól futballoztunk, kétszer is előnybe kerültünk, mégsem sikerült legyőznünk a lilákat. Sajnos mindkétszer kiegyenlített az Újpest, de ez van, a futball már csak ilyen... Sok pontot kell gyűjtenünk a hátralévő fordulók során, hogy megszerezzük az ezüstérmet a bajnokság végén. Mert a DVSC-TEVA esetében jelen esetben csak ez lehet az elvárás, hiszen nem vagyunk annyira rosszak, mint a mostani helyezésünk mutatja."

Coulibaly beszélt a Ligakupa-döntőről is, amelynek szerdai paksi visszavágójára egygólos előnnyel (2–1) utazik a csapata:

„Nagyon fontos (meccs lesz), mert a Loki nem maradhat trófea nélkül az idén! Azonban biztosak lehetünk benne, hogy a Paks kemény ellenfél lesz. Ők is nyerni akarnak, de az előny nálunk van, és képesnek tartom a Debrecent arra, hogy ezt Pakson is megőrizze!"

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik