A Haladás elleni Ligakupa-mérkőzésen a vádlijára rúgást kapó Dombi Tibor gyorsan gyógyul, hamarosan visszatérhet – adta hírül a labdarúgó NB I-ben szereplő klub hivatalos honlapja.
A sérült területen vérömleny keletkezett, de Dankó Mihály rehabilitációs edző szakvéleménye szerint Dombi már jobban van, labdás edzéseket végez, igaz, még külön a többiektől.
A combját fájlaló Kabát Péterre ma orvosi vizsgálatok várnak, míg Fodor Marcell betegséggel küszködik.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





