A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-TEVA játékosa, Bódi Ádám a Hajdú-Bihari Naplónak adott interjújában elmondta, örül Zdenek Scasny vezetőedző dicsérő szavainak, és akár irányítóként is el tudná képzelni magát a csapatban. A cseh szakember a fiatal futballista teljesítményét a Haladás ellen hazai pályán 0–0-val végződő Ligakupa-elődöntő-visszavágót követően emelte ki , amely révén a címvédő debreceniek – idegenben aratott 2–0-s győzelmüknek köszönhetően – bejutottak a fináléba, ahol a Pakssal csapnak majd össze.
„Ha irányítóként számítanak rám, az is rendben van, hiszen szívesen mozgatom a csapatot, ha ezzel bíznak meg. A feladat védekezési részét sok mozgással lehet megoldani, s úgy gondolom, az előrejáték az, amiben még fejlődnöm kell. De ha játszani fogok, akkor ezen a téren is behozhatom a lemaradásomat" – nyilatkozta Bódi Ádám.
A DVSC vasárnap, az NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén a Győrt látja vendégül.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




