KTE: Balogh Béla mindent megtesz, hogy ismét válogatott lehessen

2012.01.10. 17:55
Balogh Béla, a Kecskemét NB I-es labdarúgócsapatának védője szerint a csapat gördülékenyen tud együtt dolgozni a Tomiszlav Szivicset váltó szakvezetővel, Szabó Istvánnal, és elárulta: öt év után ismét szeretne válogatott lenni.

„Gyakorlatilag semmilyen meglepetés nem ért minket, hiszen Szabó Istvánnal korábban is együtt dolgoztunk. Jó a hangulat és egyelőre még nagyon a munka elején járunk” – idézi a felkészüléssel kapcsolatban Balogh Béla csapatkapitányt a kecskemetite.hu.

A 27 éves, kilencszeres válogatott védő azt is elmondta, nem tett le arról, hogy ismét pályára lépjen a nemzeti csapatban.

„Természetesen nincs olyan játékos, aki ne akarna válogatott lenni, én is nagyon boldog lennék, ha újra számítanának rám. A magam részéről mindent megteszek érte, aztán meglátjuk, mire lesz ez elég" – fogalmazott Balogh.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
21 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34
Ezek is érdekelhetik