Kecskemét: két évig Török László marad a szakmai igazgató

2012.06.07. 16:56
További két évre Török László felel a Kecskemét élvonalbeli labdarúgócsapatának szakmai felkészítéséért és eredményeiért. Mindez ma dőlt el végérvényesen, miután a szakember találkozott és egyeztetett Rózsa Pál tulajdonossal, számolt be róla a klub honlapja.

A szakmai stáb összetétele sem változik: Szabó István és Visinka Ede pályaedzőként, valamint Erdei Sándor kapusedzőként segíti a szakvezető munkáját. Szakmai igazgatóként Török László továbbra is felügyeli az utánpótlás körüli feladatokat.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
12 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34
Ezek is érdekelhetik