Bp. Honvéd: „A magyar bajnokság erősebb a szerbnél”

2012.08.17. 18:20
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd 23 éves szerb középpályása, Borisz Zsivanovics szerint a magyar bajnokság erősebb, mint hazája élvonala, ráadásul jobbak a stadionok és pályák is.

„Három meccs alapján mondhatom, jobb stadionok vannak, jobb pályák, mint otthon. Szerbiában csak három-négy stadionnak van világítása. Az igaz, hogy egy-két csapatnak sok szurkolója van, de a többinek alig. Vannak Szerbiában jó játékosok, de a magyar bajnokság színvonala szerintem, kiegyensúlyozottabb, erősebb" – nyilatkozta Zsivanovics a klub hivatalos oldalának.klub hivatalos oldalának.

Borisz Zsivanovics mindhárom mérkőzésen pályára lépett eddig a bajnokságban, a legutóbbi Videoton (1–0) ellen pedig győztes gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Szó sincs a Honvédról, a Csákvár továbbra is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 18:35
Ezek is érdekelhetik