A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest a hivatalos honlapján jelentette be, hogy felbontotta Üveges Szabolcs szerződését, így a 21 esztendős középpályás már nem a Megyeri úton kezdi meg a januári felkészülést. A lila-fehérek sok sikert kívántak a futballista további pályafutásához.
Rajczi Péter, Takács Zoltán, Szabó Bence, Tajthy Tamás és Popovics Bertold után Üveges Szabolcs már a hatodik játékos, aki távozott a télen a lila-fehérektől.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






