A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Egervári Sándor a téli szünetet kihasználva Diósgyőrben járt, és többek között a DVTK válogatott játékosai, Rudolf Gergely és Elek Ákos állapotáról is érdeklődött.
„Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy a Diósgyőr válogatott játékosai, Elek Ákos és Rudolf Gergely milyen állapotban vannak, hogyan zajlik a felkészülésük, de emellett meghallgatom azt is, Szentes Lázár játékosai közül kire hívja még fel figyelmemet a ligaválogatottat illetően" – mondta el Egervári Sándor szövetségi kapitány a dvtk.eu-nak.
Egervári Sándor a hosszabb téli szünetet kihasználva sorra felkeresi az NB I-es klubokat (Győrben és a Ferencvárosnál már korábban járt), és annak szakmai vezetőivel egyeztet a tavaszi programról és játékosok állapotáról.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik





