Sós Márkó, a labdarúgó NB I-ben szereplő KTE-Phoenix Mecano kedden megműtött jobbhátvédje a klub honlapjának nyilatkozott jelenlegi állapotáról.
„Túl vagyok a műtéten, és már nincsenek fájdalmaim. Most még a kórházban fekszem rögzítővel a lábamon, ám napokon belül hazaengednek. Megkaptam az orvosi utasításokat a későbbiekre is, ezek betartásával biztosan százszázalékos állapotban térhetek majd vissza” – nyilatkozta a kecskemétiek tizenegyese.
Sós a Nemzeti Sport osztályzatai alapján bekerült az ősz álomcsapatába is.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik





