A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton számára orvosi vizsgálattal kezdődött meg a felkészülés a tavaszi szezonra – tudatta a vidi.hu.
Dr. Gyarmati Erik csapatorvos a klub hivatalos honlapjának elmondta, a játékosok laborvizsgálaton, EKG-n, ortopédiai vizsgálaton és arteriográfia-szűrésen vettek részt. A hírek szerint minden játékos jó állapotban tért vissza a téli szünetről, az edzői stáb által előírt feladatokat kivétel nélkül teljesítették. A felkészülés kezdetén a Videoton egy specialista segítségével sportorvosi szűrést is végzett a játékoson, valamint egy dietetikus segítségével mindenki számára külön menüt állítanak össze a felkészülési időszakra. Az orvosi vizsgálatokat kedden folytatják – tudatta a vidi.hu.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





