Hamarosan véget ér a hagyományosan hosszú téli szünet a labdarúgó NB I-ben. Ön szerint nem volna jobb, ha rövidebb lenne a téli futballálom? Szavazzon! A szavazás hétfő estétől péntek délig érhető el, a végeredményt – kommentárral – jövő kedden közöljük a Nemzeti Sport közösségi rovatában, a Köztérben!
SZAVAZÁS
A tervek szerint másfél hét múlva folytatódik a hazai bajnoki idény: ön szeretné-e, ha rövidebb lenne a három hónapos téli szünet?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






