Válogatott: Nem játszottam, de nem vagyok csalódott - Guzmics

2013.02.09. 11:09
Guzmics Richárd, a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás egyszeres válogatott védője klubja hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában elmondta, egyáltalán nincs elkeseredve, hogy nem léphetett pályára a fehéroroszok elleni szerdai mérkőzésen (1–1), hiszen számára már az is megtiszteltetés, hogy a keret tagja lehetett.

„Nem vagyok csalódott amiatt, hogy nem játszhattam, már annak is nagyon örülök, hogy ott lehettem a keretben a legjobbak között – kezdte Guzmics Richárd. – Nagyon jól éreztem magam, a társaság remek volt, és a környezet is abszolút alkalmas volt a felkészülésre, nagyon szép helyen készültünk. A keret minden tagja összetart, mindenki tiszteli a másikat, nincs széthúzás, mivel mindenki egy célért küzd. Hamar befogadják az új embereket, ezért nekem sem volt problémám a beilleszkedéssel. A meccs előtt szó volt róla, hogy mindenki lehetőséget kap a játékra, viszont a találkozó menete mégis úgy hozta, hogy a fehéroroszok egyenlítése után inkább az eredmény megtartására, vagy további gólok szerzésére koncentrált a csapat. Tehát nem azért nem cseréltek be, mert elégedetlenek voltak velem, hanem mert a meccs úgy hozta, hogy nem védőt kellett cserélni, hanem támadót.”

„Azt nem tudom megmondani, hogy a románok elleni keretben ott leszek-e, az viszont biztos, hogy én igyekszem kihozni magamból a maximumot, és mindent megteszek azért, hogy ismét meghívót kapjak a válogatottba. Egervári Sándorral négyszemközt nem beszélgettem, viszont a másodedzőnkkel igen. Kenyeres Imre azt mondta, elégedettek a munkámmal és a hozzáállásommal” – tette hozzá Guzmics.

Legfrissebb hírek

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
2 órája

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:12

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
Tegnap, 12:06

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38
Ezek is érdekelhetik