Videoton: „Az ellenfél játékosai felhívták magukra a figyelmet”

2013.02.27. 22:55
Az NB I tavaszi szezonjára készülő Videoton felkészülési mérkőzésen 4–2-es győzelmet aratott az NB II Nyugati csoportjában listavezető Puskás Akadémia ellen. A találkozót követően José Gomes, az élvonalbeli csapat vezetőedzője a vidi.hu-nak elmondta, örül, hogy játékosai – a Vác elleni Magyar Kupa-mérkőzés elmaradása ellenére – megkapták a meccsterhelést.

José Gomes (a Videoton vezetőedzője): „Kitűnő felkészülés volt számunkra a mai mérkőzés, bár az első félidei teljesítményünkkel nem vagyok elégedett, nem játszottunk jól. A második félidőben már lényegesen jobban fociztunk. A mai találkozó egyébként abból a szempontból is hasznos volt, hogy a Puskás Akadémia FC játékosai közül néhányan fel tudták hívni magukra a figyelmemet. Nagyon örülök, hogy a kupamérkőzés elmaradása ellenére komoly mérkőzéssel tudtunk készülni a vasárnapi bajnoki rajtra, mert sikerült megszerveznünk ezt a hasznos felkészülési találkozót."José Gomes (a Videoton vezetőedzője): „Kitűnő felkészülés volt számunkra a mai mérkőzés, bár az első félidei teljesítményünkkel nem vagyok elégedett, nem játszottunk jól. A második félidőben már lényegesen jobban fociztunk. A mai találkozó egyébként abból a szempontból is hasznos volt, hogy a Puskás Akadémia FC játékosai közül néhányan fel tudták hívni magukra a figyelmemet. Nagyon örülök, hogy a kupamérkőzés elmaradása ellenére komoly mérkőzéssel tudtunk készülni a vasárnapi bajnoki rajtra, mert sikerült megszerveznünk ezt a hasznos felkészülési találkozót."

Benczés Miklós (a Puskás Akadémia vezetőedzője): „Először is gratulálok a Vidinek, nagyon jól játszottak. Ebből a mérkőzésből mi nagyon sokat profitálhatunk, jár az elismerés a mi labdarúgóinknak is, mert mi is jól futballoztunk. A mérkőzés végére azért kijött a különbség, ami a két csapat között van. Az első játékrészben nem csak az eredmény volt egál, de a játék is. Ez a mérkőzés arra is jó volt, hogy a srácok megérezhették, mi az a szint, ahova szeretnénk eljutni. Bízom benne, hogy csapatomból minél többen eljutnak erre a szintre. Még egyszer gratulálok a Vidinek, és sok sikert kívánok nekik a bajnokságban!"

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:12

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Magyar Zsolt a több játéklehetőség reményében írt alá a Csíkszeredához

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 07:01

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29
Ezek is érdekelhetik