DVSC: Nem gondolom, hogy bérelt helyem lenne - Pölöskey

2013.03.11. 10:41
Pölöskey Péter, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva támadója boldog, hogy gólt szerzett és tizenegyest harcolt ki a PMFC ellen 4–1-re megnyert bajnoki mérkőzésen, de nem elégszik meg, és hétről hétre bizonyítani akarja, hogy helye van a csapatban.

„Boldog vagyok, hogy végre sikerült nyernünk, bár a gólkülönbség kicsit túlzó, ugyanis ez a mostani Pécs jó csapat. Természetesen örülök annak is, hogy sikerült gólt szereznem és tizenegyest kiharcolnom, de legfontosabb most a három pont volt" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online megkeresésére Pölöskey Péter, a DVSC-Teva támadója.Pölöskey Péter, a DVSC-Teva támadója.

A korábban a Ferencvárosban is futballozó csatár azt követően került be a tavasszal a DVSC-Teva kezdőcsapatába, hogy Adamo Coulibaly háttérbe szorult sérülése és a klub indoklása szerint gyenge formája miatt. Pölöskey ugyanakkor tudja, Kondás Elemér vezetőedzőnél mindig az játszik, aki éppen a legjobb formában van.

„Nem érzem, hogy most már bérelt helyem lenne, a Lokiban nagyon sok jó csatár van, ezért hétről hétre bizonyítanom kell, hogy helyem van a csapatban. Jól sikerült a felkészülésem, majdnem minden edzőmeccsen gólt szereztem. Szerintem jó úton járok, úgy gondolom, sikerül előrelépnem majd a jövőben" – tette hozzá a 24 éves támadó.

Pölöskey 2012 nyarán bontott szerződést a Ferencvárossal. Ezután szerződött a bajnok Debrecenhez, amelyben ősszel mindössze öt bajnoki találkozón lépett pályára, de csak egyszer volt kezdő, gólt nem szerzett. Ezzel szemben a tavasszal mindkétszer kezdő volt, gólt szerzett és tizenegyes harcolt ki. A DVSC-nek egyébként nagy szüksége van Pölöskey Péter és persze a tegnap kétszer eredményes Ibrahima Sidibe jó játékára, a hajdúságiaknál ugyanis 2012. október 21. óta a tegnapi meccsig csak Adamo Coulibaly szerzett gólt bajnoki mérkőzésen.

Pölöskey tegnapi teljesítményét az is dicséri, hogy a pécsiek ellene követték el a legtöbb szabálytalanságot, ötöt.

Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Megvannak az ETO, a Fradi, a Debrecen és a Paks lehetséges 2. fordulós ellenfelei

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:03

NS-infó: Szűcs Tamást a portugál élvonal 5. helyezettje szerződtetheti

Labdarúgó NB I
2026.06.14. 00:54
Ezek is érdekelhetik