A labdarúgó NB I 25. fordulójának szombati záró mérkőzésén a Debrecen hazai pályán nagyon magabiztos teljesítményt nyújtva 4–1-re legyőzte a kiesés elől menekülő Siófokot, amely továbbra is nyeretlen vendégként ebben a szezonban. Adamo Coulibaly mesterhármasig jutott, ezzel megelőzte a góllövőlista élén álló Böde Dánielt.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





