Lombard: újabb újpestitől köszöntek el Pápán

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.06.28. 08:49
A tervezett menetrend szerint folytatódik Pápán a Lombard FC felkészülése, tovább csökkent a próbajátékon lévők száma

Korábban már beszámoltunk róla, hogy a pápai vezetők már elköszöntek az újpesti Banai Balázstól, és a korábban a BKV Előrének kölcsönadott Electo Wilsontól, de megköszönték a munkát a szintén újpesti Magos Mátyásnak is, aki sérüléssel érkezett Pápára, ahol már biztosan nem kap szerződést.Korábban már beszámoltunk róla, hogy a pápai vezetők már elköszöntek az újpesti Banai Balázstól, és a korábban a BKV Előrének kölcsönadott Electo Wilsontól, de megköszönték a munkát a szintén újpesti Magos Mátyásnak is, aki sérüléssel érkezett Pápára, ahol már biztosan nem kap szerződést.

Maradt öt próbajátékos: Kovács Tamás (Kozármisleny), Tóth Axel (BKV Előre), Borbély Bálint (Szeged 2011), az időközben írásos engedéllyel rendelkező Litauszki Róbert (Újpest) és a grúz Lasa Totadze – neki talán a legjobbak az esélyei – esetében szombaton, az egymás közötti edzőmérkőzés után mondják meg, maradhatnak-e vagy sem.

A két új szerzemény, a támadó középpályás Eszlátyi István és a szintúgy a BKV-ból érkező kapus, Horváth Gábor pápai „akklimatizációs" napjait tölti, az ilyenkor szokásos munkával.

A Lombard szeretné továbbra is sorai között tudni Georges Griffithst, az elefántcsontparti támadót szombatra várják, Szabó Ottó pedig vizsgái után, hétfőn kapcsolódik be az edzésmunkába, s marad a következő szezonra a csapat egyik legjobbjának tartott Goran Marics is.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A LOMBARD PÁPÁNÁL
Érkezők: Eszlátyi István (BKV Előre), Horváth Gábor (BKV Előre), Electo Wilson (BKV Előre – kölcsönből vissza?), Mouhamadou Seye(szlovák-szenegáli, ZTE – kölcsönből vissza?)
Távozik/távozhat: Balogh Balázs (?), Tino Lagator (horvát, ?), Enyingi Marcell (?), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan – Lengyelország, kölcsön után végleg),Nacsa Péter (Győri ETO, kölcsönből vissza), Jasarevic Mahir (ZTE FC, kölcsönből vissza), Daniel Orozco (spanyol,?), Szolga Máté (?)
Kiszemeltek: Borbély Bálint (Szeged 2011), Litauszki Róbert (Újpest FC), Kovács Tamás (Kozármisleny, próbajáték), Lasa Totadze (grúz, Dila Gori – Grúzia, próbajáték), Tóth Axel (BKV Előre, próbajáték)

 

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
3 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
13 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
20 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
21 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik